כתיבת פוסט אורח

אם הגעתם הנה כנראה שיש לכם מה לומר, יותר נכון מה לכתוב.. אני אשמח מאד לארח כותבים חדשים שמעוניינים בחשיפה מול אלפי גולשים בחודש. יהיה מועיל ורצוי להוסיף גוון מעט שונה לבלוג על ידי מאמרים איכותיים מאנשים אחרים בתחום. זה מעודד שיתוף, דיון ומאפשר לגולשים אחרים ללמוד דברים חדשים. אחרי הכל זוהי מטרת בלוג זה, מראשית דרכו. עם זאת ישנם מספר קווים מנחים עליהם יש להקפיד על מנת לשמור על איכות התוכן.

כללים

  1. על התוכן להיות בנושא ישיר או עקיף לוורדפרס. הנושאים בבלוג זה מתמקדים בפיתוח, עיצוב, תוספי וורדפרס, אופטימיזציה וטיפים, כמו גם דעות ורעיונות הקשורים למערכת ניהול זו.
  2. על הפוסטים בבלוג צריכים להיות שימושיים עבור הקוראים ולעזור להם לקבל החלטות מעשיות. התוכן נועד להניע לפעולה וללמד אנשים להשתמש במערכת ואני משתדל שכל פוסט יהיה אינפורמטיבי ומקיף ככל האפשר. המטרה היא לסייע לקוראים להיות מפתחי וורדפרס טובים יותר או מנהלי אתרי וורדפרס מוצלחים יותר.
  3.  על הפוסט להיות מקורי או מתורגם משפה אחרת. ככל שהפוסט יהיה מקורי ובעל עניין לקוראים הוא יעורר דיון והתפוצה שלו תהיה רחבה יותר. החשיפה שלכם ככותבים תהיה גבוהה יותר, ומכאן הטראפיק לאתר שלכם יעלה.
  4. על התוכן להיות עשיר בתמונות, סרטונים ואף ציטוטים בכדי להעמיק את חווית המשתמש ולהוסיף עניין לפוסט. על הפוסט להיות אידיאלית בעל 900 מילים אך לא אתנגד ליותר מזה.
  5. איני מעוניין לערוך את הפוסט שלכם לאחר קבלתו, לכן לפני שאתם שולחים את הפוסט יש לבדוק שהוא אסטטי מבחינת מראה – ישנה חלוקה לפסקאות, תתי כותרות, סימני פיסוק וכמובן שאין בו שגיאות כתיב, תחביר וכו'.
  6. נושא הבלעדיות חשוב. אין לפרסם את הפוסט במקום אחר לפני שהתפרסם בבלוג זה ואף לא לפני שאונדקס על ידי גוגל.

מה תקבלו בתמורה?

לאחר שעבדתם קשה והשקעתם זמן בכתיבת פוסט איכותי העונה על הדרישות מעלה נשאלת השאלה מה התמורה? חשיפה משמעותית לקהל קוראים של אלפי אנשים. בנוסף:

  1. ההערכה של הקוראים ושל כלל קהילת הוורדפרס בארץ. סאבי בלוג מראשית אינו נועד למטרות רווח ולכן עזרה לקהילת הקוראים היא מספקת ודי בה לטעמי.
  2. למרות זאת, בסוף כל פוסט תהיה תיבת קרדיט שמכילה טקסט אודות הכותב + תמונה + קישור אשר אני בטוח כי יביא לכם לידים.

חשוב לציין שאחרי הבלוג עוקבים אלפי קוראים נאמנים ומאות שרשומים לרשימת התפוצה ולכן זוהי חשיפה משמעותית עבור הכותב. בקיצור, אשמח מאד אם תכתבו לבלוג 🙂

במידה ואתם מעוניינים פנו אליי בכתובת hello@savvy.co.il.